GSM Böcek Dinleme Cihazı

Model: GSM Böcek Dinleme Cihazı  –  Fiyat: 1,190,00 TL

 

Model: Böcek Dinleme Cihazı  –  Fiyat: 1,190,00 TL

 
GSM Böcek dinleme cihazı Mikro mini GSM dinleme cihazı ile dinlemek istediğiniz ortamı kesintisiz dinleyin. Sistem isteğe göre içerisine herhangi bir operatörün sim kartı takılarak anında kullanıma hazır hale gelebiliyor. GSM Mikro mini dinleme cihazına sim kart takmak bir telefona sim kart takmaktan daha da kolay. Dinlemek istediğiniz ortamdaki sesleri başkalarının dinleme riski olmadan mikro mini GSM dinleme cihazı ile denetleyin. Kendinize ait herhangi bir mekanı veya aracınızı bir sim kart takarak çalıştırın ve dünyanın her yerinden dinleyin. * Üstelik bu cihazın, (opsiyonel) programlanabilen versiyonunda numara tanımlayabilir ve cihaz ortamda herhangi bir ses algıladığında tanımladığınız telefon numaranızı anında arayarak ortamda bulunan sesleri dinletir. Cihaz ses algılama özelliği sayesinde ev ve iş yerleri için bir alarm ve dinleme sistemi olarak da kullanılabilir.
Özellikler:
*Dünyanın en uzun ses kayıt yapan ve en küçük böcek dinleme cihazı Mesafe sınırı olmaksızın dünyanın her yerinden dinleyebilme
*Ayarlanabilir mikrofon hassasiyeti Sese duyarlı SMS uyarı özelliği ( 4 adet telefon numarası tanımlanabilir )
*Geri arama özelliği Herhangi bir sim kart ile çalışabilme Kolay kullanım
*Tam şarjlı pil ile 5 gün bekleme süresi Kesintisiz güç modu ile batarya ve şarj problemi olmadan sınırsız çalışabilme
Boyutlar ve Ağırlık Kutu içeriğinde : Bir batarya, şarj cihazı ve Türkçe kolay kullanım kılavuzu cihazla beraber gönderilecektir. 1 yıl garanti ve ücretsiz destek.

satın al


Kategoriler