Telefon Dinleme

Kategori: Telefon Dinleme Programı

Telefon dinleme programı uyumlu bir telefon modeline yüklendikten sonra hedef kişiye verilir. Program; hedef kişinin telefonuna gelen ve giden mesajların bir kopyasını daha önceden belirlediğimiz numaraya gizlice gönderir, belirlenmiş numaradan hedef kişinin bulunduğu ortamı ve telefon görüşmelerini dinleyebilirsiniz, yeni geliştrilmiş 3G ses kayıt özelliği yazılımın bir özelliğide görüşme esnasında telefonun fotograf cekip size e-posta ile göndermesidir. Telefon dinleme programı telefon kapalı olsa bile bulunduğu ortamdaki sesleri dinlersiniz. Telefon dinlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.  


Kategoriler
Telefon Dinleme Cihazları

Model: Flexi Full Paket Telefon Dinleme  –  Fiyat: 990,00 TL

  Flexi Full paket telefon dinleme programı Nokia nın bir çok modeline yüklenmektedir. Dinleyeceğiniz telefonun programa uyumlu olması gerekmektedir. Her Nokia model cep telefonlarına yüklenmez Nokia modellerinden N ve E serilerinde düzgün çalışmaktadır.

Detaylı Bilgi


Telefon Dinleme Cihazları

Model: Köstebek Telefon Dinleme Programı  –  Fiyat: 2,250,00 TL

  Köstebek cep telefonu dinleme programlarında gelişmiş ek özelliklere sahiptir. Sadece firmamızda bulunan bu yazılımın özelliği görüşme esnasında hem ses kayıt ederken ayrıca bir tane fotoğrafta çekip e-posta adresinize göndermektedir. Nokia haricinde bir çok marka ve modellerde çalışmaktadır.

Detaylı Bilgi

Telefon Dinleme Cihazları

Model: Casus telefon Nokia N8  –  Fiyat: 2,990,00 TL

  Casus telefon Nokia N8 özellikleri Normal bir N8 özelliği yanı sıra gelen ve giden arama kayıtları sesli ve mesajları kayıt edip ayrıca gizlice fotoğraf çekip istediğiniz e-mail adresine postalar.

Detaylı Bilgi


Telefon Dinleme Cihazları

Model: Sabit Telefon Dinleme  –  Fiyat: 1,850,00 TL

  Telefon dinleme sistemlerinden biride telsiz telefon cihazın içine yerleştirlmiş böcek GSM modülü bulunmaktadır. Bu yüzden hem ortamı hemde telefon görüşmelerini dinleyebilirsiniz..

Detaylı Bilgi


Telefon Dinleme Cihazları

Model:  Pro Full Paket  –  Fiyat: 1,690,00 TL

  Pro full paket telefon dinleme programı Nokia nın bir çok modeline yüklenmektedir. Dinleyeceğiniz telefonun programa uyumlu olması gerekmektedir.

Detaylı Bilgi