Böcek Dinleme Cihazları

Model: GSM Böcek Dinleme Cihazı  –  Fiyat: 990,00 TL

GSM Böcek dinleme cihazı Mikro mini GSM dinleme cihazı ile dinlemek istediğiniz ortamı kesintisiz dinleyin. Sistem isteğe göre içerisine herhangi bir operatörün sim kartı takılarak anında kullanıma hazır hale gelebiliyor. GSM Mikro mini dinleme cihazına sim kart takmak bir telefona sim kart takmaktan daha da kolay. Dinlemek istediğiniz ortamdaki sesleri başkalarının dinleme riski olmadan mikro mini GSM dinleme cihazı ile denetleyin GSM Böcek Dinleme Cihazı


KategorilerYENİ ÜRÜNLER

Böcek Dinleme Cihazı

Model: GSM Böcek Dinleme Cihazı  –  Fiyat: 990,00 TL

  Kendinize ait herhangi bir mekanı veya aracınızın içini dinlemek için bu cihaza bir sim kart takarak çalıştırın ve dünyanın her yerinden sınırsız mesafeden dinleyin.  .

Böcek Dinleme Cihazı


Nokia Dinleme Cihazı

Model: GSM Nokia Dinleme Cihazı  –  Fiyat: 349,00 TL

  Nokia 8310 veya Nokia 1200 görünümlü dinleme cihazı ortamdaki sesi sınırsız mesafeden size aktarmaktır. Arızalı gibi gözükür ekranda hiç belirti olmadan gizlice açılır

Nokia Dinleme Cihazı


Priz Dinleme Cihazı

Model: Priz Dinleme Cihazı  –  Fiyat: 790,00 TL

  Priz içine yerleştirilmiş GSM modulu sayesinde sim kart yerleştirip bulunduğu ortamı pil derdi olmadan sınırsız mesafeden dinlersiniz. 3lü veya 4lü priz olarak siparişinize göre üretilir.

Priz Dinleme CihazıAraç İçi Dinleme

Model: OTO Araç İçi Dinleme Ve Takip  –  Fiyat: 2990,00 TL

   Sim kart ile çalışan profesyonel bir araç içi dinleme ve yer tespit cihazdır. Kendi telefonunuzdan cihazın içindeki sim kartı aradığınızda mikrofonu otomatik açılır ve bu sayede aracın içini dinlemenize olanak sağlar..

Araç İçi Dinleme Cihazı


Dvd Dinleme Cihazı

Model: DVD Dinleme Cihazı  –  Fiyat: 990,00 TL

  DVD Playerin içine gizlenmiş GSM modül sayesinde evinizi istediğiniz yerden dinleme fırsatını sunar. DVD yerine elektrikle çalışabilecek her türlü aletin içine mote edebileceğimiz GSM modülünü için ürünü siz seçin biz yapalım..

DVD Dinleme Cihazı